Wyniki XI konkursu fotograficznego „Magia powiatu starachowickiego. Natura, kultura materialna, tradycje.”

22 listopada odbył się wernisaż konkursu „Magia powiatu starachowickiego. Natura, kultura materialna, tradycje.” Jury konkursowe w składzie: Ewa Łuczywo – Nowak (artysta – fotograf), Aleksandra Michalska – Szwagierczak (artysta – plastyk) oraz Maciej Szwed  (artysta – fotograf) pod przewodnictwem Ewy Łuczywo – Nowak , postanowiła przyznać dwa równorzędne I miejsca i nagrody 300zł. Otrzymali je: Piotr Skrzypek za pracę „Kolory Wielkiego Pieca – Niebieski” oraz Jarosław Kołodziejski za pracę „Zagubieni”. III miejsce oraz nagroda w wysokości 200 zł przypadła w udziale Michałowi Surmie za pracę „Lądowanie”. Jury przyznało też wyróżnienia (w wysokości 100 zł): dla Anny Wiączek za pracę „Starachowicka Układanka I” oraz wyróżnienie specjalne dla młodego fotografika, które otrzymała Natalia Szwajcer. Dyrekcja Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach przyznała własną nagrodę specjalną, za zdjęcie najlepiej oddające charakter muzeum. Otrzymał ją Piotr Skrzypek.

Fot. Jarosław Kołodziejski – I miejsce

Fot. Piotr Skrzypek – I miejsce