Kształcenie na odległość

Szanowni Rodzice Drodzy Wychowankowie!
Pragniemy Was poinformować, że Młodzieżowy Dom Kultury – podobnie jak szkoły i inne placówki oświatowe – prowadził będzie, zgodnie z zaleceniami władz oświatowych, zdalne nauczanie w terminie od 25 marca do 10 kwietnia br.
Doskonale rozumiemy wyzwania jakie stawia przed nami ten trudny czas – całkiem nowa organizacja życia codziennego, przestrzeganie prawnych zaleceń i ograniczań a w końcu towarzyszący temu niepokój – nie sprzyja aktywnemu uczestnictwu w kulturze. Jednak w pełni świadomi tych ograniczeń podjęliśmy próbę dostosowania naszej oferty zajęć do panujących warunków.
Kultura zawsze dawała człowiekowi światło, radość i wytchnienie od trudów życia – my jesteśmy wierni tej idei i zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby uprzyjemnić Wam przymusowe pozostawanie w domu. Będziemy Was zachęcać do kreatywnych działań, publikować linki do wartościowych warsztatów i wydarzeń artystycznych, podpowiadać możliwości rozwijania różnorakich uzdolnień w czterech ścianach własnego domu.
Prosimy o regularne zaglądanie na nasz profil – będziemy zamieszczać tu ciekawe propozycje działań i oferty możliwe do zrealizowania. Nasi instruktorzy będą się z Wami kontaktować i proponować wykonanie ćwiczeń i zadań niezbędnych do zachowania ciągłości kształcenia artystycznego.
Udział w zdalnym kształceniu artystycznym, podobnie zresztą jak w kształceniu naocznym, jest dobrowolny to od Państwa zależy częstotliwość i intensywność nauki.
Jesteśmy do Waszej dyspozycji – serdecznie zachęcamy do indywidualnego kontaktu z instruktorami i dyrekcją – będziemy się starali sprostać Waszym oczekiwaniom.
Niech kontakt z kulturą uprzyjemni Wam i nam oczekiwanie na normalność.
i Instruktorzy MDK
w Starachowicach