20 Jarmark u Starzecha i Dzień dziecka. Byliśmy tam!

Jingiel na II Turniej Gmin Powiatu Starachowickiego. Produkcja: MDK

Wystąpiliśmy na Jarmarku. W tym roku przedstawiciele gmin z terenu powiatu starachowickiego prezentowali się pod hasłem: „Gminna marka” – prezentacja artystyczna herbów Gmin.

Wystąpiliśmy z programem artystycznym „miejsko – meteorologicznym” – we wspólnym przedsięwzięciu przedstawicieli trzech placówek kultury: Młodzieżowego Domu Kultury, Spółdzielczego Domu Kultury i Starachowickiego Centrum Kultury.

Wystąpili: Zespół Tańca i Inscenizacji „Plejada” pod kierunkiem Alicji Andrzykowskiej oraz Wioletta Kwapisz i Maja Bębenek (SCK), Karolina Grudzień ( Spółdzielczy Dom Kultury), Paulina Kowalczyk (MDK) Opieka muzyczna: Miłosz Weimann, Piotr Mrózek, Norbert Pajek.

Ponadto zrobiliśmy jingiel na Turniej Gmin Powiatu Starachowickiego.