Magia powiatu starachowickiego! Zaczynamy tegoroczny konkurs.

Zapraszamy tych, którzy fotografują do wzięcia udziału w XII Ogólnopolskim Konkursie fotograficznym „Magia powiatu starachowickiego. Natura, kultura materialna, tradycje”.

Celem konkursu fotograficznego jest artystyczna dokumentacja powiatu starachowickiego, jego walorów naturalnych, kultury materialnej i szeroko rozumianych tradycji, promocja powiatu starachowickiego oraz zapewnienie aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu dla fotografików poprzez udział w konkursie, wernisażu i wystawie.

Pula nagród w tym roku to 1600 złotych! Zadanie jest współfinansowane przez powiat starachowicki.

Poniżej do pobrania Regulamin konkursu oraz karta uczestnictwa.

fot. Michał Surma