Hamlet w butelce w MDK – uwaga zapisy!

Ważna jest dla Ciebie ekologia? Chcesz coś zmienić? Chcesz poznać młodych ludzi takich jak ty i coś fajnego i ważnego razem zdziałać? Ten projekt jest dla Ciebie! Młodzieżowy Dom Kultury w Starachowicach i Stowarzyszenie „Głowa do góry” zaprasza do wzięcia udziału w projekcie ekoartystycznym – projekcie na styku ekologii, teatru i sztuk plastycznych.

MDK i Stowarzyszenie  „Głowa do góry” zapraszają młodzież w wieku od 13 do 19 lat do działań w ramach proekologicznego projektu „Hamlet w butelce”. Projekt będzie realizowany od 31 sierpnia do 7 października 2019 w MDK w Starachowicach. Pierwsze spotkanie, podczas którego omówione zostaną między innymi  terminy spotkań  odbędzie się już w najbliższą sobotę 31 sierpnia o godzinie 11.00 w MDK.

Wśród zaplanowanych zajęć są m. in. warsztaty eko – plastyki, przygotowanie etiudy teatralnej i instalacji artystycznej – tytułowego Hamleta w butelce  ( maszyny?, kukły?) oraz wyjazd do teatru w Warszawie lub w Krakowie i wizyta w Domu Spokojnej Książki w Rżuchowie. A wszystko to  w duchu ekologii!!

Zajęcia są bezpłatne. Zapisy w MDK do 30 sierpnia 2019 r. pod numerem telefonu: 41 274 31 32 lub 600 924 709. Decyduje kolejność zgłoszeń. Jest tylko 12 miejsc.

Projekt jest dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2019 – 2021 oraz ze środków Województwa Świętokrzyskiego.